Zapomniałem hasła

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja PZU z siedzibą w Warszawie (00-133) przy al. Jana Pawła II 24. Przekazane przez Panią/Pana dane zawarte w formularzu będą przetwarzane w celu rozpatrzenia wniosku i zawarcia porozumienia o świadczenie usług wolontarystycznych.

Logując się do niniejszego systemu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Fundację PZU i akceptują Państwo postanowienia dotyczące ich przetwarzania, ujęte w REGULAMINIE programu wolontariatu pracowniczego Grupy PZU .

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pana/Pani danych osobowych można znaleźć w ww. regulaminach i opracowanej przez nas Polityce przetwarzania danych osobowych dostępnej TUTAJ oraz w zakładce „Polityka Prywatności” .